انتشار عملکرد شش ماهه پالایش نفت تهران

آذر ۲۸, ۱۳۹۶ | اخبار, اخبار بورس

شرکت پالایش نفت تهران در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۶ مبلغ ۳۸۱ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد و بر این اساس به ۶۴ درصد از پیش بینی هایش رسید
به گزارش نوسان آنلاین، شرکت پالایش نفت تهران پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه معادل ۱۶ هزار میلیارد ریال منتشر کرد.

شرکت پالایش نفت تهران پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ را حسابرسی نشده مبلغ ۵۹۷ ریال اعلام کرده است و طی شش ماهه ابتدای سال با اختصاص مبلغ ۳۸۱ ریال سود به ازای هر سهم معادل ۶۴ درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد. که این رقم در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل ۳۴۳ درصد افزایش داشت.

گفتنی است این شرکت در دوره شش ماهه نخست سال مالی قبل مبلغ ۸۶ ریال سود به ازای هر سهم برابر ۱۵ درصد از کل پیش بینی هایش را محقق کرده بود.

بر اساس این گزارش این شرکت در دوره شش ماهه یاد شده مبلغ شش هزار و ۸۸ میلیارد و ۶۱۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد که با افزوده شدن سود انباشته ابتدای سال به سود خالص دوره در پایان دوره مبلغ ۸ هزار و ۹۱ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

منبع: سنا

Tags: , , ,

Leave a Reply

پیوندها

لینک‌های کاربر

Mintaka Theme Copyright © WPCorner

قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک | ترجمه به فارسی توسط مهدی نعیمی