بیش از ۲۳ هزار قرارداد آتی سکه منعقد شد

آذر ۲۹, ۱۳۹۶ | اخبار, اخبار ارز طلا, اخبار بورس

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۲۳ هزار و ۲۲۲ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۳ هزار و ۷۴۴ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش بورس کالای ایران، دیروز در سررسید دی ماه امسال ۳۳۷ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با رشد ۰.۴۳ درصدی به یک میلیون و ۴۲۱ هزار تومان رسید. در سررسیدهای اسفند امسال و اردیبهشت سال آینده نیز به ترتیب ۱۰۴ و ۹۷ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اسفند ماه با رشد ۰.۵۲ درصدی به یک میلیون ۴۵۷ هزار تومان و برای تحویل اردیبهشت سال آینده با افت ۰.۰۲ درصدی به یک میلیون و ۴۹۵ هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل تیر و شهریور سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید تیر یک هزار و ۹۴ قرارداد و در سررسید شهریور ۹۷ بالغ بر ۲۱هزار و ۵۹۰ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل تیر سال آینده هم ۰.۴۵ درصد رشد کرد و یک میلیون و ۶۰۳ هزار تومان معامله شد و در قرارداد شهریور سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۶۱۹ هزار تومانی و رشد ۰.۴۵ درصدی بر تابلوی معاملات بودند.

Tags: , ,

Leave a Reply

پیوندها

لینک‌های کاربر

Mintaka Theme Copyright © WPCorner

قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک | ترجمه به فارسی توسط مهدی نعیمی