تکمیل ۶۰۰۰ طرح صنعتی تا ۶ ماه دیگر

آذر ۲۷, ۱۳۹۶ | اخبار, اخبار صنعت معدن بازرگانی

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مکلف هستیم حداقل ۶۰۰۰ طرح صنعتی نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد را تا پایان سال به اتمام برسانیم تا شاهد ایجاد اشتغال خوبی در این زمینه در کشور باشیم.

محمد شریعتمداری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر در استان خوزستان ۶۶۰ طرح صنعتی در حال اجراست که از این تعداد ۲۳۱ طرح بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی افزود: این طرح‌ها با مجموع سرمایه‌گذاری ۲۲ هزار میلیارد تومان در استان خوزستان در حال اجرا هستند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: اگر مجموع این طرح‌ها در استان خوزستان اجرایی شوند می‌توان شاهد ایجاد اشتغال بسیار خوبی برای جوانان در خوزستان بود.

شریعتمداری ادامه داد: در همه استان‌های دیگر نیز چنین برنامه‌ای است تا با اتمام طرح‌های صنعتی که در حال اجراست، شرایط برای اشتغال جوانان فراهم شود.

وی بیان کرد: دولت در سال جاری حداقل ۶۰۰۰ طرح صنعتی نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد را باید تا پایان سال به اتمام برساند تا شاهد ایجاد اشتغال خوبی در این زمینه در کشور باشیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: در خصوص تکمیل طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد، هدف دولت در هشت ماهه امسال، ۱۰۳ درصد محقق شده که این درصد تحقق، بیشتر از حد مورد نظر ما بوده است.

Tags: , , ,

Leave a Reply

پیوندها

لینک‌های کاربر

Mintaka Theme Copyright © WPCorner

قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک | ترجمه به فارسی توسط مهدی نعیمی