خانه های میلیاردی تهران کجا واقع شده اند؟

آذر ۲۴, ۱۳۹۶ | اخبار, اخبار مسکن

اگر در گذشته خانه‌های گران در مناطق شمالی تهران می‌شد یافت،امر شرایط و فضای اقتصادی کشور به سمتی رفته که در مناطق دیگر تهران نیز خانه‌های میلیاردی هم وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، خانه‌های گران را تا پیش از این در مناطق شمالی تهران می‌شد یافت؛ چه از نظر قیمت هر مترمربع و چه از جهت نرخ نهایی، لوکس و گران‌ترین خانه‌ها اغلب در این بخش بودند.

اما به نظر می‌رسد شرایط و فضای اقتصادی کشور به سمتی رفته که در مناطق دیگر تهران نیز خانه‌های میلیاردی وجود دارد.

آن‌طور که در بررسی‌های میدانی آشکار است، به طور معمول متراژ این خانه‌ها بالاست و به همین دلیل، باید میلیاردی برای این خانه‌ها هزینه کرد. از سوی دیگر، این خانه‌ها قدیمی‌ساز هستند و یک عامل گرانی این خانه‌ها، همین موضوع است.

بنا به این گزارش، در منطقه شیخ‌هادی، کوچه شهید سخن‌ور یک خانه ویلایی ۵۴۲ متری با ۳۰ سال ساخت هر مترمربع ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است که قیمت نهایی این خانه، ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سوی فروشنده اعلام شده است.

در منطقه قیطریه، خیابان قیطریه‌جنوبی یک خانه ۲۲۰ متری نوساز هر مترمربع ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان برای فروش گذاشته شده است که برای این خانه باید ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه کرد.

در منطقه یوسف‌آباد، خیابان اسدآبادی نیز یک خانه ویلایی ۳۲۰ متری با ۳۳ سال ساخت هر مترمربع ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است و قیمت نهایی این خانه ۴ میلیارد و ۴۴۸ میلیون تومان خواهد بود.

در منطقه دروس، کوچه شهید معتمدی‌دهکردی یک خانه ویلایی ۲۰۰ متری با ۳۵ سال ساخت هر مترمربع ۱۴ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان برای فروش گذاشته شده است که برای این خانه باید ۲ میلیارد و ۹۷۵ میلیون تومان هزینه کرد.

در منطقه سیدخندان، خیابان ابوذرغفاری‌شمالی یک خانه ویلایی ۱۷۲ متری با ۳۶ سال ساخت هر مترمربع ۱۰ میلیون و ۲۰ هزار تومان است که قیمت نهایی این خانه یک میلیارد و ۷۲۵ میلیون تومان باید هزینه کرد.

در منطقه پیروزی، خیابان کریمشاهیان یک خانه ویلایی ۱۵۰ متری نوساز هر مترمربع ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. این خانه یک میلیاد و ۵۳۰ میلیون تومان قیمت دارد. در ستارخان نیز یک خانه ۱۵۳ متری با ۲۹ سال ساخت نیز هر مترمربع ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است که برای این خانه باید یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان هزینه کرد.

Tags: , , ,

Leave a Reply

پیوندها

لینک‌های کاربر

Mintaka Theme Copyright © WPCorner

قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک | ترجمه به فارسی توسط مهدی نعیمی