صادرات خودروهای سایپا به لبنان

آذر ۲۹, ۱۳۹۶ | اخبار, اخبار خودرو

گروه خودروسازی سایپا سومین محموله صادراتی محصولات خود را به کشور لبنان ارسال کرد.

به گزارش عصر ایران ،در مراسمی که باحضور معاون صادرات سایپا و جمعی از معاونان و مدیران این مجموعه برگزار شد، گروه سایپا سومین محموله صادراتی خود به تعداد ۱۰۰ دستگاه خودرو ،شامل خودروهای وانت ریچ، برلیانس H220، H230، H320 و H330 و همچنین خودرو آریو را به کشور لبنان صادر کرد.

سایپا به عنوان نخستین شرکت خودروساز ایرانی است که در کشور لبنان توانسته محصولات خود را عرضه وبرند ایرانی سایپا را تثبیت کند.

سایپا در حال حاضر شش نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات خود را در کشور لبنان به صورت فعال در اختیار دارد که فروش محصولات را بر عهده دارند و نمایندگی مرکزی مکانیکاگروپ در بیروت به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و در ۹ طبقه، وظیفه ارائه خدمات فروش و پس از فروش محصولات سایپا را برعهده دارد.
در این مراسم معاون صادرات گروه خودروسازی سایپا در سخنانی گفت: بازار کشور لبنان به دلیل وجود خودروهای بسیار مدرن و به روز، شرایط رقابتی دشواری دارد اما گروه خودروسازی سایپا توانسته در این بازار به خوبی فعالیت کند.

محسن جوان اظهارکرد: یکی از عوامل موفقیت گروه سایپا در بازار لبنان، سطح رضایت مشتریان از محصولات گروه است که با برخورداری از فاکتورهای رقابتی نظیر قیمت اقتصادی، مصرف سوخت مناسب و برخورداری از امکانات و قابلیت های روز، می توانند در این بازار حضور داشته باشند.

وی افزود: با توجه به صادرات ۴۰۰ دستگاه خودرو در سال جاری میلادی ، قرار است در سال ۲۰۱۸ بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، تعداد هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو از محصولات گروه به کشور لبنان صادر گردد .

معاون صادرات گروه خودروسازی سایپا در ادامه با بیان این که یکی از کارهای مهم سایپا در بازار لبنان معرفی برند بوده است، تصریح کرد: قصد داریم در آینده همزمان با عرضه خودروهای کوییک و ساینا اتوماتیک در ایران، این دو خودرو را در کشور لبنان نیز عرضه کنیم.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

پیوندها

لینک‌های کاربر

Mintaka Theme Copyright © WPCorner

قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک | ترجمه به فارسی توسط مهدی نعیمی