پی وی سی ها در صدر کالاهای جذاب قرار گرفتند

آذر ۲۵, ۱۳۹۶ | اخبار, اخبار صنعت معدن بازرگانی

طی هفته گذشته حجم معاملات محصولات پلیمری به ۷۲ هزار و ۲۳۱ تن رسید، حجم عرضه ها ۷۶هزار و ۳۶۶ تن و تقاضای آن هم بالغ بر ۱۳۰ هزار و ۴۴۲ تن بود.

به گزارش بورس کالای ایران، معاملات محصولات پلیمری در بورس کالای ایران طی روز سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ به عنوان اصلی روز بازار مواد پلیمری در بورس، تقریبا رونق خوبی داشت و در بسیاری از کالاها رقابت قیمتی انجام شد. به این ترتیب

معاملات پی وی سی ها در صدر کالاهای جذاب در گروه پلیمری ها قرار داشت. به نظر می رسد بازار این کالا نیاز به افزایش عرضه ها دارد تا به تعادل برسد. این در حالی است که به گفته کارشناسان برای بهبود روند معاملاتی این محصول حداقل هفته ای ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تن عرضه نقدی مورد نیاز است.

در همین حال پلی پروپیلن های نساجی نیز با رقابت از سوی معامله گران خریداری شدند، به این ترتیب پلی پروپیلن نساجی C۳۰S مارون ، همچنین گرید ۵۱۰L جم با رقابت معامله شدند.

از سوی دیگر کالای ۱۱۰۲XL رجال و پلی پروپیلن های نساجی Z۳۰S مارون و ۵۵۲R جم نیز با رقابت معامله شدند.

کاهش میزان تولید و عرضه های این گروه از اصلی ترین دلیل رقابت برای این کالاها است و به نظر می رسد تنها راه حل شدن این بحران افزایش عرضه ها است.

همچنین پلی اتیلن های ترفتالات گرید بطری نیز هفته گذشته مورد استقبال بازار بودند، به طوری که کالای ۷۸۱ و کالای ۸۲۵ با رقابت قیمتی خریداری شد.

در هفته گذشته پتروشیمی تندگویان حجم عرضه های خود را افزایش داده بود و تنوع گریدهای عرضه شده هم بیشتر شده بود و سه گرید مختلف عرضه شد.

Tags: ,

Leave a Reply

پیوندها

لینک‌های کاربر

Mintaka Theme Copyright © WPCorner

قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک | ترجمه به فارسی توسط مهدی نعیمی