کاهش پروازهای ایرفرانس به ایران

اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۷ | اخبار, اخبار گردشگری

پرواز شرکت “جون” وابسته به ایرفرانس به ایران ۵ ماه دیگر متوقف می‌شود.اعلام شده که محدود کردن پروازها تنها به ماه‌های تابستان ربطی به احتمال خروج آمریکا از توافق هسته‌ای (برجام) و تشدید تحریم‌ها علیه ایران ندارد.

خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه ۲ مه (۱۲ اردیبهشت) از کاهش پروازهای شرکت هواپیمایی ایرفرانس به تهران گزارش داده است. بر اساس این خبر، پروازهای شرکت “جون” وابسته به ایرفرانس قرار است از روز ۲۸ اکتبر متوقف شود.

مسئولان ایرفرانس اعلام کرده‌اند که علت اتخاذ این تصمیم و محدود کردن پروازها تنها به ماه‌های تابستان ربطی به احتمال خروج آمریکا از توافق هسته‌ای (برجام) و تشدید تحریم‌ها علیه ایران ندارد.

بنا بر گزارش خبرگزاری رویترز، علت این تصمیم نازل بودن تعداد مسافران خط هوایی تهران و پاریس در ماه‌های پاییز و زمستان اعلام شده است.

اظهارت متفاوت مدیر “قطر ایرویز”

استدلال مسئولان ایرفرانس با اظهارات مدیر اجرایی “قطر ایرویز” سازگار نیست. او به خبرنگاران گفته است که این شرکت هر هفته پروازهای متعددی به سه نقطه ایران دارد و میزان تقاضا برای مسافرت از طریق این شرکت هواپیمایی بسیار بالاست.

آذرماه گذشته نیز شرکت هواپیمایی “الاتحاد” امارات از توقف پروازهای خود به ایران خبر داد و از ماه بهمن این تصمیم به اجرا درآمد.

Tags: , ,

Leave a Reply

پیوندها

لینک‌های کاربر

Mintaka Theme Copyright © WPCorner

قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک | ترجمه به فارسی توسط مهدی نعیمی